Domácí třezalkové oleje

Domácí třezalkové oleje

Domácí třezalkové oleje k zakoupení u nás

Tyto bylinné oleje jsou dělané s láskou z čistých luk na Šumavě. Tradičními pohanskými rituály zasvěcené. A nyní jsou jako tradičně u nás k dispozici. Jejich kvalitu a sílu oceníte a pocítíte na vlastní “ kůži “ téměř okamžitě.

Na co jsou třezalkové produkty vhodné a něco k mojí oblíbené třezalce:
Jde o bylinu s velkým léčivým potenciálem, zmiňovanou již v starodávných mýtech a bájích. Byla obřadní bylinkou při oslavách svatojánské noci, oslavách slunovratu i mnoha dalších rituálech. V některých zemích pomocí třezalky chránili svůj dobytek od nemoci. Třezalka nesměla chybět ani v lidovém léčitelství a nechybí naštěstí ani dodnes. Například já osobně si nedokáži představit svoji denní hygienu a péči bez ní, jelikož vůbec nepoužívám běžnou kosmetiku z obchodů. Nemám v ní příliš důvěru.

K nejznámějším účinkům třezalky patří a na co je konkrétně :Různé kožní problémy – od spálenin , modřin, pohmožděnin až po rány. Na klouby, svaly, tiky v nervech…
Významné uplatnění má v psychice člověka – jedno z nejsilnějších přírodních antidepresiv, úzkostí a panických atak.
Také lečí mnoho dalších zdravotních potíží, jako jsou například křečové žíly, hemoroidy a je neodmyslitelnou součástí Breussovy masáže na výživu plotének.

Olej nemá atestaci, neboť je velmi obtížné a též velmi nákladné ji získat (Tudíž nabízím možnost koupit čistě k rituálním účelům, jakékoliv jiné použití je na vlastní zodpovědnost klienta).

K dispozici u nás, v případě zájmu mi neváhejte kontaktovat na facebooku, email: regrese.praha@gmail.com, nebo na telefon: 606 933 362… 

🙂

Cena : 30 ml oleje – 150Kč

Napsat komentář