Rituál Pěti Elementů – relaxační masáž

Rituál Pěti Elementů – relaxační masáž

Jde o hluboce relaxační rituální masáž inspirovanou indickou filosofií. Na Vaši fyzickou i psychickou stránku postupně působí pět rozdílných fází masáží, který tvoří jeden harmonický celek. Tělesně jde masáž velice příjemnou a neobvyklou, duševně se můžete těšit na přeladění do stavu hluboké a možná dosud nepoznané relaxace. Nápadně často klienti, kteří nedokáží „vypnout“ při klasické relaxační masáži, po vyzkoušení Rituálu pěti elementů hovoří o tom, že se dotkli takové hloubky klidu a uvolnění, o které si mysleli, že je pro ně nedosažitelná.

Masáž má silné harmonizační účinky na celý organismus a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií, efektem je mimo jiné hluboké zklidnění, pozitivní naladění a pocit lehkosti, který přetrvává i po masáži. Masírují se záda a šíje, ruce, zadní strana nohou a hlava.

Na co se můžete těšit?Masáž je složená z pěti rozdílných částí sladěných do harmonického celku. Začíná elementem země v podobě tlakové masáže přes látku. Po zemi se přesouváme k elementu vody, který symbolizuje masáž kokosovým olejem, vodu střídá vzduch v podobě masáže hlavy. Předposlední částí rituálu je oheň, který je zastoupen nahřátými lávovými kameny. Na závěr Vás čeká element akáši, který je možné si představit jako prostor, kde se ostatní elementy mají možnost setkat a protnout, jde o klidovou závěrečnou fázi s jemnými doteky.
Pokud je to ve Vašich možnostech, doporučuji Vám se po zbytek dne věnovat klidným aktivitám, které jsou pro Vás příjemné, aby Váš prožitek byl prohlouben.

Kontakt tel. : 606933362 , Facebook, nebo email: regrese.praha@gmail.com

Napsat komentář