Zimní rituál na odstranění zlozvyků a negativních stavů

Zimní rituál na odstranění zlozvyků a negativních stavů

Když napadne v zimních měsících sníh, měsíc se cudně choulí někde v koutě oblohy a jen tak spoře svítí na cestu, je to učiněný ráj na zemi. Všudypřítomné ticho prostoupí pouze utlumené zvuky křupajícího sněhu pod nohama. Je to nádhera. Všichni si sníh užívají. Psi, kočky, děti a i my dospělí se občas osmělíme. Dost to našim dospělým srdcím pomáhá, zvlášť, když nějaké ty děti, psy a kočky máme, no ne?

Dnešní zimní magický sněhový rituál bych chtěla věnovat právě těm, kteří si zimní radovánky umí užít a zároveň spojit příjemné s užitečným. Sníh je velmi pozoruhodná věc. Je to kapalina v pevné, avšak tvárné formě a dá se s ní užít nejen spoustu legrace, ale dá se použít i v přírodní magii, neboť je magický sama o sobě. Však nám stačí podívat na udivené pohledy našich ratolestí nebo malých zvířecích miláčků. A my to můžeme sdílet s nimi, když je vezmeme s sebou ven. Pokud chcete dělat rituál, vezměte si s sebou malou misku. Venku ji pak naplňte čistým sněhem. Naberte ho, uhlaďte rukou v rukavici a spěchejte domů. Doma se rychle odsvlečete ze zimních svršků a postavíte misku na stůl. S dlaněmi nad miskou řekněte:

Kříšťálový sněhu, křišťálová bdělosti pomoz mi nyní vyhrát tento boj.

Vizualizujte si svůj zvyk nebo stav, kterého se chcete zbavit. Představujte si, že je ponořený v misce se sněhem. Pozorujte ho. Nyní vtlačte sílu, kterou nad vámi váš zvyk má, do sněhu. Představte si, že tento zvyk, jeho příčiny a moc, kterou jste mu půjčili, jsou zaváté sněhem. Dlaněmi přenášejte negativní energii zlozvyku do sněhu v misce. Naberte do projektivní ruky hrstku soli. Podívejte se na sůl a vnímejte očistné vlastnosti. Pozorujte sníh v misce, vizualizujte si svůj negativní zvyk, který jste do něj vtlačili, a posypte celý povrch sněhu solí.

Řekněte: Bílá na bílé, soli na sněhu, vybojuj můj boj a ty, zlo, odejdi. Pak si vezměte do ruky jakýkoliv kámen, ale velký tak, aby se vám vešel do dlaně. Držte ho ve své projektivní ruce. Představujte si, že jste se od negativního zvyku osvobodili. Pociťujte, jak jeho sevření slábne. Vnímejte svou sílu, která vám pomáhá rozbít starý model chování nebo okolností. Po chvíli opatrně položte kámen na povrch slaného sněhu.

Řekněte: Kameni na soli soli na sněhu zastavte zlo. Zlo, odejdi! Posaďte se před misku a zadívejte se do ní. Pozorujte, vnímejte. Vizualizujte si očistnou sílu soli, která ničí váš negativní stav, vzorce, zlozvyky a jejich příčiny i moc, které jste jim propůjčili. Jak sníh taje, uvolňujte všechna svá spojení se zvykem nebo negací. Představujte a prociťujte si, jak vaše nevědomé touhy tají, rozpouštějí se a stávají se očistnou řekou. Když se sníh a sůl roztají, vyndejte kámen, vylejte vodu někam mimo dům a rostliny a vraťte se dovnitř.

Opakujte tento rituál po devět dní. Vizualizujte. Můžete také využit pomoc své terapeutické skupiny, přátel a blízkých, a udělejte to, co jste si předsevzali!

Tichá Hromnička 🤫🕯️

Napsat komentář